Izvor: S media, 04.Jan.2012, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Našao mrtvog miša u Pepsiju?

Svojom obranom će se možda obraniti od Ronalda Balla iz Wisconsina koji traži 50.000 dolara odštete, ali će sigurno izgubiti mnogo više svojih potrošača.

GAZ-69 pokazao ko je gazda (VIDEO)

Srbi imaju talenat za utaju poreza

Naime, Pepsi tvrdi kako je nemoguće da je muškarac u limenci 2009. godine pronašao mrtvog miša zato što bi se on ranije rastopio u soku, pišu američki mediji.

Miš bi se rastopio u žele >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Ball tvrdi kako je Pepsiju poslao natrag miša, ali da su oni uništili dokaz i traži 50.000 dolara odštete. Pepsi se brani navodima naučnika koji su izveli eksperiment i utvrdili kako nema šanse da je miš mogao netaknut da prođe kroz proces proizvodnje i da bi se njegovo telo rastopilo u supstancu nalik želeu.

Čudni detalji su izašli u javnost kada je prošle nedelje Pepsi zatražio od suca više vremena za pripremu obrane, prenosi Index.hr.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.