
Izvor: Blic, 12.Feb.2020, 21:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Zbog 100 dinara hoće da mi uzmu lokal od šest kvadrata!" NAJMLAĐI OBUĆAR U SRBIJI tvrdi da trpi nepravdu, cela Loznica ga podržava, a sada se oglasila i opština (VIDEO)
U eri tehnolološkog napretka, kada se mladi već kao srednjoškolci više interesuju za kompjutere, programiranje i digitalni marketing, Miloš Ignjatović (23) iz Loznice odlučio je krene drugačijim putem i tako postane postane najmlađi obućar u Srbiji. Po završetku Srednje elektrotehničke škole 2016. godine, rešio je da tastaturu i miš zameni kožnom keceljom, tutkalom, gumom, makazama, strugovima i ovaj zanat koji je gotovo pred izumiranjem polako mu je ušao u krv.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.