Izvor: Glas javnosti, 21.Feb.2010, 12:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Završetak puta Pančevo-Vršac za mesec dana
PANČEVO - U narednih mesec dana biće završena rekonstrukcija deonice magistralnog puta Pančevo-Vršac, izjavio je gradski većnik za saobraćaj Miladin Šakić.
Zbog oštećenog nadvožnjaka prema Vršcu, doneta je odluka o zabrani saobraćaja za teška teretna vozila.
Šakić tvrdi da će preduzeće "Putevi Srbije" obnovu oštećenog nadvožnjaka početi za desetak dana, kako je dogovoreno na sastanku predstavnika "Puteva Srbije", "Vojvodinaputa", saobraćajne policije, >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Direkcije za izgradnju Pančeva i gradske vlasti.
- Putevi Srbije će postaviti specijalne metalne ploče koje će premostiti ulegnuće koje je nastalo na kolovozu. Na taj način smanjiće se pritisak vozila na tom delu puta - objasnio je Šakić.
Tokom radova jedna traka će biti otvorena, a Šakić dodaje da će biti problema u saobraćaju, ali ne drastičnih kakvih bi bilo kad bi nadvožnjak bio zatvoren.
Policija teška teretna vozila preusmerava na alternativne pravce, pa se vozila koja idu iz Vršca usmeravaju na put preko Uljme, dok se teški saobraćaj iz pravca Pančeva odvija preko Kovina.






