Izvor: Danas, 04.Okt.2023, 12:12

Vučić je postao talac kriminalne organizacije koju je stvorio: Milivojević povodom puštanja Radoičića

Bivši potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić ekspresno je pušten iz pritvora, iako je Više javno tužilaštvo od sudije za prethodni postupak tražilo produženje pritvora zbog uticaja na svedoke, imajući u vidu da je on osumnjičen za nelegalnu trgovinu naoružanjem i izazivanje opšte opasnosti. Za poslanika DS Srđana Milivojevića nema sumnje da je Radoičić blizak saradnik predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i da je Vučić postao talac kriminalne organizacije koju je stvorio.

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Ponoš: Radoičić je pušten iz pritvora jer se tako dogovorio sa vlastima

Izvor: Danas, 04.Okt.2023

Predsednik stranke Srbija centar (Srce) Zdravko Ponoš smatra da je bivši potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić ekspresno pušten iz pritvora, iako je osumnjičen za nelegalnu trgovinu naoružanjem i izazivanje opšte opasnosti, zato što je sa vlastima u Srbiji postigao dogovor.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.