Vučić: Od 2024. godine brzom prugom od Beograda do Budimpešte za dva sata i 45 minuta

Izvor: Danas, 30.Maj.2020, 11:46

Vučić: Od 2024. godine brzom prugom od Beograda do Budimpešte za dva sata i 45 minuta

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi kompletna brza pruga od Beograda do Budimpešte trebalo da bude završena do 2024. godine, što bi značilo da će se od tada izmedju dva grada putovati dva sata i 45 minuta.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vučić: Gradićemo i brzu prugu do Niša

Izvor: Nezavisne Novine, 30.Maj.2020

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se graditi i brza pruga od Beograda do Niša, kako bi se dodatno podigao jug Srbije.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.