Vučić: Ništa se nije desilo u VBA

Izvor: Akter, 07.Maj.2015, 13:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Ništa se nije desilo u VBA

Ostavićemo ga da radi, rekao je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić o Zaštitniku građana Saši Jankoviću, ukazujući da, što ga više ima svakog dana, to bolje i više govori o njemu

Što se mene tiče neću više da govorim o tome, rekao je Vučić novinarima posle učešća na konferenciji Saveta stranih investitora.

Upitan da li zna šta se dogodilo u sredu u prostorijama Vojnobezbednosne agencije, Vučić je rekao: "Znam šta se desilo, ništa se nije desilo".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << />
"Ovaj je njemu spomenuo Gojkovića, ovaj njemu papiri", rekao je Vučić o sukobu ministra odbrane Bratislava Gašića i Zaštitnika građana Jankovića.

To nije odnos institucija, ali to ne govori samo o jednoj strani, zaključio je Vučić.

Nastavak na Akter...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.