Izvor: Akter, 07.Maj.2015, 13:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić: Ništa se nije desilo u VBA
Ostavićemo ga da radi, rekao je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić o Zaštitniku građana Saši Jankoviću, ukazujući da, što ga više ima svakog dana, to bolje i više govori o njemu
Što se mene tiče neću više da govorim o tome, rekao je Vučić novinarima posle učešća na konferenciji Saveta stranih investitora.
Upitan da li zna šta se dogodilo u sredu u prostorijama Vojnobezbednosne agencije, Vučić je rekao: "Znam šta se desilo, ništa se nije desilo".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << />
"Ovaj je njemu spomenuo Gojkovića, ovaj njemu papiri", rekao je Vučić o sukobu ministra odbrane Bratislava Gašića i Zaštitnika građana Jankovića.
To nije odnos institucija, ali to ne govori samo o jednoj strani, zaključio je Vučić.





