Umro mladić izrešetan na Bežanijskoj kosi

Izvor: Mondo, 01.Dec.2018, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Umro mladić izrešetan na Bežanijskoj kosi

D.B. (20), rodom iz Nikšića, koji je odrastao u Beogradu, a izrešetan u sačekuši na Bežanijskoj kosi, preminuo je jutros u bolnici pošto je podlegao povredama, javili su beogradski mediji.

Foto: Mondo/ Stefan Stojanović

Iako su ga lekari odmah operisali i izvadili metke i iz glave, mladić je preminuo, piše Kurir.

D.B. je kao dete došao u Beograd, gde je završio osnovnu i gimnaziju.

Odrastao je u novobeogradskim blokovima, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << a navodno je, kako su preneli pojedini beogradski mediji, bio blizak momcima iz kriminogene sredine.

Na njega je pucano u ponedeljak veče na Bežanijskoj kosi, u blizini vrtića, iz automobila u pokretu.

PALA KRV NA BEŽANIJSKOJ KOSI! Izrešetan muškarac

Napadači su ispalili više metaka, od kojih ga je najmanje jedan pogodio u glavu, a zatim pobegli.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.