Izvor: Mondo, 14.Apr.2016, 14:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UBRZANA ISTRAGA: Inspektori pretražili kuću!
Beogradska policija isušuje kanal u Borči na mestu ubistva pevačice Jelene Marjanović. Inspektori "češljali" i kuću Marjanovića iz koje je odnet tepih, kao i dve kese.
Foto: MONDO/MUP Srbije
Ispred porodične kuće Marjanovića danas je bila ekipa forenzičara i insprektora, a policija je u prisustvu svedoka pretresla kuću i dvorište, pišu beogradski mediji.
Iz kuće je iznet tepih i dve kese. Jedna ekipa inspektora je otišla sa kesama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << dok je stigao novi policijski džip, piše “Kurir”.
Pretražene su i terase, krov kuće, kao i dvorište.
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog zločina, kao i da se nada da bi policija mogla uskoro da izađe s rezultatima.
Beogradski mediji su ranije danas preneli da najbliži članovi porodice ubijene Jelene Krsmanović Marjanović (33) navodno nisu govorili istinu o svom kretanju 2. aprila, kada je pevačica brutalno ubijena.
Moguće i da je pevačica ubijena na drugom mestu. O tome opširnije OVDE.








