Izvor: Blic, 06.Dec.2000, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U decembru i treći ček?
U decembru i treći ček?
BEOGRAD - Sindikat penzionera Srbije 'Nezavisnost' uputio je prelaznoj Vladi Srbije zahtev da se penzionerima u toku decembra meseca isplate tri polumesečna čeka i tako bar malo smanje velika kašnjenja u isplati penzionerskih primanja, rečeno je 'Blicu' u Sindikatu penzionera. U Sindikatu očekuju da će odgovor Vlade na njihov zahtev biti pozitivan, a o tome i drugim penzionerskim problemima delegacija Sindikata penzionera trebalo bi ovih dana >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da razgovara sa Nebojšom Čovićem, potpredsednikom prelazne Vlade Srbije.
Kako nezvanično saznajemo, ima izgleda da se ovom zahtevu penzionera udovolji, i u tom slučaju penzioneri bi prvi oktobarski ček mogli da očekuju za dve nedelje, a drugi krajem meseca. R.M.
Prekinuta sednica Nastavno-umetničkog veća na FPU
Bura oko upisa
Sindikat penzionera zahteva
U decembru i treći ček?







