U četvrtak sunčano i toplo, do 24 stepena

Izvor: Kurir, 25.Apr.2012, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U četvrtak sunčano i toplo, do 24 stepena

U Srbiji se u narednih nedelju dana očekuje pretežno sunčano i toplo - od 25 do 30 stepeni

BEOGRAD - U Srbiji će u četvrtak preovladavati sunčano i toplije vreme, sa maksimalnom temperaturom do 24 stepena, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.

Duvaće slab i umeren jugozapadni i zapadni vetar. Jutarnja temperatura biće od pet do deset, a najviša dnevna od 21 do 24 stepena.

I u Beogradu se očekuje sunčano i toplije vreme. Duvaće slab, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pretežno jugozapadni vetar. Jutarnja temperatura biće oko osam, a najviša dnevna oko 23 stepena.

U Srbiji se u narednih nedelju dana očekuje pretežno sunčano i toplo vreme. Maksimalna temperatura u većini mesta biće od 25 do 30 stepeni. Sredinom sledeće nedelje su u istočnim i jugoistočnim krajevima posle podne mogući lokalni pljuskovi i grmljavine. U Beogradu se u sledećih sedam dana očekuju slične vremenske prilike.

Biometeorološka prognoza za četvrtak: Biometeorološka situacija zbog povećane vlage vazduha neće pogodovati osobama sa srčanim tegobama i astmatičarima, a svim hroničnim bolesnicima savetuju se umerene fizičke aktivnosti. Poremećaj sna može se javiti kao meteoropatska reakcija.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.