Izvor: RTS, 07.Dec.2014, 15:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tradicionalni Dobrotvorni bazar
Na Beogradskom sajmu u toku je jednodnevni Dobrotvorni bazar, u organizaciji Međunarodnog kluba žena, koji predvode supruge ambasadora u Srbiji.
Ove godine čak 47 zemalja na štandovima promoviše kulturu, običaje i proizvode po kojima su prepoznatljivi. Sav prihod od prodaje namenjen je pomoći deci i onima koji su u proteklom periodu ostali bez krova nad glavom.
Sajam je otvorila predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković, koja je zahvalila organizatorima i naglasila >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da je ovo pravi primer kako nečije malo, onome ko nema, znači mnogo.
"Moto ovogodišnjeg sajma je - zamisli šta sve možemo da uradimo zajedno. Ja sam ubeđena da zajedno možemo da uradimo sve", poručila Gojkovićeva prilikom otvaranja bazara na Beogradskom sajmu, prenosi Tanjug.
Dobrotvorni bazar posetila je i supruga predsednika Srbije Dragica Nikolić.









