Sve više dece o kojima brine država

Izvor: Danas, 02.Apr.2014, 22:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve više dece o kojima brine država

Broj dece o kojima brine država u proteklih godina dana uvećao se za 186.500. Naime, toliko se povećao broj mališana u sistemu socijalne zaštite od 2012, prema poslednjim podacima Ministarstva rada, zapošljavanja i socijalne politike. Ova činjenica nedvosmisleno ukazuje da su građani Srbije sve siromašniji, a roditelji u nemogućnosti da zadovolje osnovne potrebe svoje dece.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Sve više dece o kojima brine država

Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Apr.2014

Broj dece o kojima brine država u proteklih godina dana uvećao se za 186.500. Naime, toliko se povećao broj mališana u sistemu socijalne zaštite od 2012, prema poslednjim podacima Ministarstva rada, zapošljavanja i socijalne politike.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.