Svadbari blokirali plažu

Izvor: Glas javnosti, 21.Avg.2009, 02:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svadbari blokirali plažu

BELA CRKVA - Bogdan Rogač, zamenik predsednika opštine Bela Crkva i lider lokalne Demokratske stranke, u subotu je blokirao ulaz turistima na plažu Glavnog jezera zbog svadbe svoga sina! Meštani tvrde da je to izazvalo neviđenu gužvu i svađe „svadbarskog obezbeđenja“ s gostima kakve se ne pamte u ovom mirnom banatskom gradiću.

Sve je prenaduvano

Vladica Maksimović, predsednik opštine Bela Crkva, koji je bio na svadbi Rogačevog sina, misli da je slučaj >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << prenaduvan.

- Ne, ja ne mislim da je bilo tako. Bogdan Rogač je ovde popularan čovek, pa ima onih koji mu zavide, zato ga ovako ogovaraju. Bio sam na svadbi i čak sam se tri puta isparkiravao i uparkiravao, bez ikakavih problema. Nema smisla komentarisati aferu koje u stvari nije ni bilo - rekao je Maksimović.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.