Izvor: Blic, 21.Maj.2012, 17:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sutra svežije i kišovito
U Srbiji će sutra biti oblačno i svežije, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, uz najvišu dnevnu temperaturu do 22 stepena.
Količina padavina u većem delu zemlje biće oko 20 litara za 12 sati. Vetar slab i umeren, zapadni i jugozapadni.
Prema prognozi Hidrometeorološkog zavoda Srbije, jutarnja temperatura biće od 8 do 16 stepeni, a najviša dnevna od 16 do 22 stepena.
I u Beogradu će sutra biti oblačno i svežije, povremeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sa kišom i pljuskovima praćenim grmljavinom. Vetar slab i umeren, zapadni i jugozapadni. Jutarnja temperatura oko 16 stepeni, a najviša dnevna oko 20 stepeni.
U periodu do 29. maja u Srbiji će biti promenljivo oblačno i nestabilno sa lokalnom pojavom pljuskova i grmljavina i temperaturom oko prosečnih vrednosti.
U centralnim i južnim krajevima, u četvrtak se očekuju veće količine padavina - oko 20 litara po metru kvadratnom.
Povezane vesti: Sutra sunčano i veoma toplo, posle podne i uveče naoblačenje U Srbiji kiša i hladno, saobraćaj usporen na većini puteva Pre podne oblačno sa kišom, popodne razvedravanje Danas pretežno oblačno, mestimično sa kišom Sutra kiša i osveženje























