Izvor: Press, 09.Maj.2010, 06:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Škola - jedina nada
Ekipa Pressa odnela humanitarnu pomoć deci Kosovskog Pomoravlja. Najviše su se obradovali računarima jer u obrazovanju vide jedini način da nešto učine za sebe
Petar Pantić, učenik četvrtog razreda škole u Kršljancima nadomak Kosovske Kamenice, ima dvanaest godina i veliku želju: kada poraste voleo bi da radi kao policajac. Da uhvati lopova koji je pre nekoliko meseci iz štale njegove bake ukrao kravu. Jedinu koju je imala.
Njegova godinu dana mlađa drugarica Milena želela...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












