Izvor: Kurir, 12.Jul.2019, 12:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SLUČAJ JASMINE IZ ZAMRZIVAČA PONOVO UZBURKAO JAVNOST: Forenzičari pronašli KLJUČNE DOKAZE koji potvrđuju da iza gnusnog zločina stoji njena sestra Smiljana (VIDEO)
Županijsko državno tužilaštvo u Varaždinu je posle 5 meseci podiglo optužnicu protiv Smiljane Srnec koju sumnjiče da je svoju sestru Jasminu Dominić ubila i zatim njeno telo krila u zamrzivaču 19 godina u porodičnoj kući.
Povezane vesti
SLUČAJ KOJI JE ZGORZIO BALKAN Ubila je sestru Jasminu, pa njeno telo krila u zamrzivaču 19 GODINA. Stigao je epilog
Izvor: Blic, 12.Jul.2019
Slučaj koji je zgrozio Hrvatsku, ali i javnost na čitavom Balkanu, konačno je dobio sudski epilog, nakon što je sud u Varaždinu rešio da podigne optužnicu protiv sestre ubijene.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




