
Izvor: Danas, 25.Sep.2024, 17:12
„Reči lete, a dela ostaju, a Vučićeva su po pravilu u koliziji sa onim što priča“: Kako su sagovornici Danasa videli predsednikov govor u UN
"Govor Aleksandra Vučića, predsednika Srbije u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija u celini je u skladu sa njegovom uobičajenom retorikom. To je mešavina kalimero žalbi, hvalospeva i poneke ozbiljne konstatacije. Taj govor će se zaboraviti, kao i prethodni njegovi nastupi u roku od 24 sata", kaže za Danas Duško Lopandić, predsednik Foruma za međunarodne odnose evropskog pokreta u Srbiji.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.