Preminula novinarka Dragana Ćosić

Izvor: BKTV News, 19.Dec.2016, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preminula novinarka Dragana Ćosić

Novinarka Studija B Dragana Ćosić preminula je u 45. godini u Beogradu.

Čuvena novinarka preminula je nakon duge i teške bolesti.

"Pamtićemo je kao dragu i upornu osobu, sa pozitivnom energijom. Bila je sjajan kolega i veliki profesionalac, koja je svojom kreativnošću dve decenije bogatila novinarsku profesiju", navodi se na sajtu njene matične kuće televizije Studio B.

Iza nje ostaje kultna emisija “Beograd noću”, a poslednjih godina radila je >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << i emisiju “Ram”.

Na Studiju B počela je 1996. godine u jutarnjem programu, a vodila je i emisije “Beograde, dobro jutro”, “Beograde, dobar dan”. Četiri godine vodila je i uređivala turistički magazin “Pravim putem”. Uređivala je i dnevni kulturni vodič “Svetionik”, kao i emisiju “Urbazam”.

Dragana Ćosić biće sahranjena sutra u Velikoj Drenovi, u blizini Kruševca.

Dragana Ćosić je rođena 19. avgusta 1971. godine.

Nastavak na BKTV News...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.