Izvor: Blic, 21.Apr.2001, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Penzije od ponedeljka
Penzije od ponedeljka
BEOGRAD - Isplata prvog dela penzija za februar, za korisnike koji penzije primaju preko tekućih računa kod poslovnih banaka i 'Poštanske štedionice', počeće u ponedeljak, 23. aprila, a za one kojima primanja stižu na kućnu adresu preko pošte, u utorak, 24. aprila, rečeno je 'Blicu' u Fondu za penzijsko-invalidsko osiguranje zaposlenih Srbije.
Shodno rastu februarskih zarada zaposlenih, i primanja penzionera za ovaj mesec biće veća za sedam odsto u odnosu na prethodni mesec. Prosečna februarska penzija iznosiće 3.700 dinara, a prosečan iznos na polumesečnom čeku glasiće na 1.850 dinara. R.M.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






