Izvor: Blic, 22.Nov.2015, 00:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pao prvi sneg u Novom Sadu
U Novom Sadu večeras je pao prvi sneg.
Nakon izuzetno toplog perioda, danas je u Srbiji pala temperatura, a u nekim gradovima se zabeleo i sneg.
Tako je bilo u Novom Sadu, gde su večeras pale prve pahulje.
/ #NSulice /Veternik i Futog trenutno
Povezane vesti
FOTO: Iznenada pao prvi sneg u Novom Sadu
Izvor: Radio 021, 22.Nov.2015
Prvi sneg u Novom Sadu neočekivano je počeo da pada večeras oko 23 časa...Iznenadio je mnoge, budući da je najavljivan tek za sledeću nedelju, a pre samo nekoliko dana bilo je i do 20 stepeni...Nakon neuobičajeno toplog vremena u regionu tokom većeg dela novembra, u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





