Pao prvi sneg u Novom Sadu

Izvor: Blic, 22.Nov.2015, 00:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pao prvi sneg u Novom Sadu

U Novom Sadu večeras je pao prvi sneg.

Nakon izuzetno toplog perioda, danas je u Srbiji pala temperatura, a u nekim gradovima se zabeleo i sneg.

Tako je bilo u Novom Sadu, gde su večeras pale prve pahulje.

/ #NSulice /Veternik i Futog trenutno

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

FOTO: Iznenada pao prvi sneg u Novom Sadu

Izvor: Radio 021, 22.Nov.2015

Prvi sneg u Novom Sadu neočekivano je počeo da pada večeras oko 23 časa...Iznenadio je mnoge, budući da je najavljivan tek za sledeću nedelju, a pre samo nekoliko dana bilo je i do 20 stepeni...Nakon neuobičajeno toplog vremena u regionu tokom većeg dela novembra, u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.