Izvor: Blic, 27.Nov.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

O reagovanju u slučaju pandemije gripa

Ministar zdravlja Tomica Milosavljević otvoriće trodnevni simpozijum o komunikaciji u vanrednim situacijama u oblasti sistema zdravstvene zaštite, sa posebnim akcentom na pandemiji gripa, najavljeno je iz tog ministarstva.



Državni zvaničnici će na skupu diskutovati o prioritetima komunikacije u vanrednim situacijama zdravstvene zaštite, o potrebi da se izgradi poverenje, izbegne panika i osnaže pojedinci koji će u datim situacijama preduzimati odgovarajuće >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mere i aktivnosti.

Simpozijum, koji će trajati do 29. novembra u hotelu "M" organizovala je Regionalna kancelarija Unicefa za centralnu u istočnu Evropu i Zajednicu nezavisnih država, u saradnji sa Ministarstvom zdravlja i uz podršku Vlade Japana.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.