Izvor: Akter, 02.Jul.2015, 12:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi UO Asocijacije medija
Upravni odbor Asocijacije medija je na konstitutivnoj sednici jednoglasno reizabrao Zorana Sekulića (FoNet) za predsednika Upravnog odbora u narednom četvorogodišnjem mandatu, dok su za potpredsednike izabrani Veselin Simonović (Ringier Axel Springer) i Aleksandar Rodić (Adria Media Group)
Na Skupštini Asocijacije u novi Upravni odbor izabrani su još Danijela Jovanović (Attica Media Group), Rozalija Ekres (Magyar Szo), Nadežda Gaće (Novi magazin), Zlata Kureš (Beta press), >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Stevan Ristić (Vreme) i Veselin Jevrosimović (Telegraf.rs).
Skupština je usvojila finansijski izveštaj za 2014.godinu, izveštaj o radu Upravnog odbora, Plan rada Asocijacije i usvojila izmene i dopune Statuta, budući da je u proteklih godinu dana Asocijacija značajno povećala broj članova.
Dopunama Statuta predviđeno je i formiranje Izvršnog odbora, kao pomoćnog operativnog tela Upravnog odbora sa pet članova, koji će biti izabrani na sednici Upravnog odbora zakazanoj za 8.jul 2015.godine.
Upravni odbor je formirao i Odbor distributera, Odbor štampara, Odbor marketinških agencija i Biznis odbor, kao posebna radna tela koja će okupljati predstavnike članica po resorima poslovanja, u cilju unapređenja saradnje članova i rešavanja konkretnih pitanja i problema iz njihovog svakodnevnog poslovanja.
Asocijacija medija je reprezentativno poslovno udruženje novinskih izdavača, novinskih agencija i portala, u čijem su članstvu 23 medijske kuće, sa više od 200 štampanih i elektronskih izdanja.
Zoran Sekulić ostaje predsednik Upravnog odbora Asocijacije medija
Izvor: Blic, 02.Jul.2015
Upravni odbor Asocijacije medija je na konstitutivnoj sednici jednoglasno reizabrao Zorana Sekulića (FoNet) za predsednika Upravnog odbora u narednom četvorogodišnjem mandatu, dok su za potpredsednike izabrani Veselin Simonović (Ringier Axel Springer) i Aleksandar Rodić (Adria Media Group)...Na...








