Izvor: Danas, 03.Apr.2025, 14:27

Nastavak akcije za borbu protiv korupcije: Uhapšen predsednik Lovačkog udruženja „Golub“ iz Velikog Gradišta

U i finansijskog kriminala, pripadnici MUP-a, UKP, Odeljenja za borbu protiv korupcije, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, uhapsili su S. M. (1975) predsednika Lovačkog udruženja „Golub“, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neosnovano dobijanje i korišćenje kredita i druge pogodnosti, falsifikovanje isprave i zloupotreba poverenja u saizvršilaštvu sa M. B. (1975), upravnik lovišta „Rit“ i faktički sekretar Lovačkog udruženja „Golub“, saopštio je MUP.

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Predsednik i sekretar lovačkog udruženja uhapšeni zbog "muljanja" s tuđim parama

Izvor: Radio 021, 03.Apr.2025

Predsednik Lovačkog udruženja "Golub" iz Velikog Gradišta S. M. (50) uhapšen je zbog neosnovanog dobijanja i korišćenja kredita i drugih pogodnosti, falsifikovanja isprave i zloupotrebe poverenja.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.