Izvor: Blic, 07.Jun.2009, 02:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nada za tri obolele sestre
Na stadionu u Pirotu u petak „OK Bend" je održao humanitarni koncert za četrnaestogodišnje pirotske trojke – Milicu, Milijanu i Moniku Rančić koje do rođenja boluju od cerebralne paralize.
Posle napisa u „Blicu" i „Blicu ženi", vođa „OK benda" Goran Gluhanović i Bisera Robović iz Mladenovca obećali su da će humanitarnim koncertom pomoći sestrama Rančić za novu operacije, koju će opet obaviti ruski lekari. Operacija je zakazana za septembar >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u Ćupriji, a porodici Rančić je potrebno oko 470.000 dinara.
Goran Gluhanović kaže da ima dve ćerke bliznakinje i da je hteo da pomogne pirotskim trojkama.
– Svakoga od nas je to moglo da zadesi. Hteo sam da organizujemo ovaj koncert i veoma sam srećan što smo ovde. Bio sam kod njih kući i divim se borbi koju vode svih ovih godina. Koliko budem mogao, pomagaću im i dalje – kaže Goran.
Koncertom su oduševljene i sestre Rančić.
– Prvi put smo na jednom koncertu i veoma smo srećne. Uživale smo večeras i ne mogu da opišem našu sreću – kaže Milijana, a njihova majka Olgica dodaje da dok ima humanih ljudi poput Bisere i Gorana, ima i nade i za Milicu, Moniku i Milijanu.








