Izvor: B92, 11.Avg.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Malinari: Sutra protest u 18 mesta
Arilje -- Proizvođači malina, nezadovoljni otkupnom cenom, za sutra u podne najavili su proteste u 18 mesta u Srbiji.
Protesti će se održati u svim mestima u kojima Unija proizvođača maline i jagodičastog voća ima svoja udruženja, odlučila je Skupština Unije malinara u Arilju.
Malinari traže sastanak proizvođača i predstavnika hladnjača i nadležnih ministarstava, a kojem bi sutra posredovali predsednika Srbije Boris Tadić i premijer Vojislav Koštunica, a na kojem bi bila utvrđena cena maline.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












