Izvor: Akter, 18.Jun.2012, 14:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lasta spremna za turiste
Saobraćajno preduzeće "Lasta" je spremno za turistički "špic", a najveće interesovanje je trenutno za prevoz do Crne Gore, izjavio je danas Tanjugu direktor za međugradski i međunarodni saobraćaj u "Lasti" Predrag Lukić
Povezane vesti
"Lasta" spremna za letovanja
Izvor: Mondo, 19.Jun.2012, 10:57
Saobraćajno preduzeće "Lasta" je spremno za turistički "špic", a najveće interesovanje je trenutno za prevoz do Crne Gore, kaže direktor za međugradski i međunarodni saobraćaj u "Lasti" Predrag Lukić.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







