Kraljevo: Protest i šetnja za nezaposlene

Izvor: Blic, 30.Apr.2015, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraljevo: Protest i šetnja za nezaposlene

Grupa građana “Lokalni front” iz Kraljeva okupila se večeras ispred zgrade Gradske uprave u Kraljevu, nezadovoljni velikim brojem nezaposlenih u ovom gradu.

Vladan Slavković iz “Lokalnog fronta”, rekao je da je i večerašnji protest, jedan u nizu onih koji pokazuju zašto treba smeniti sadašnju vlast.

“U našem gradu na evidenciji NSZ, nalazi se oko 14.000 nezaposlenih.

Ovo je bila šetnja za njih i njihovu bolju budućnost”, rekao je večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Slavković.

Oko stotinak građana sa pištaljkama i transparentima “Lokalnog fronta”, nakon govora ispred Gradske uprave, prošetalo se simbolično do zgrade Nacionalne službe za zapošljavanje.

Okupljenima su podeljene prazne kese na kojima je pisalo “sendvič za nezaposlene”.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.