Izvor: B92, 31.Maj.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konačno jedna prijava

Sremska Mitrovica -- Policija je podnela krivičnu prijavu protiv dvojice maloletnika zbog sumnje da su oštetili zgradu Hrišćanske adventističke crkve.

Policija u Sremskoj Mitrovici podnela je opštinskom državnom tužiocu u Rumi tu prijavu, a kako se navodi u saopštenju policije Sremske Mitrovice, maloletni I.Đ. i B.B. osumnjičeni su da su u nedelju oko 21.45 kamenicama razbili dva stakla na vratima zgrade Adventističke crkve i oštetili drvenu oblogu.

Policija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je utvrdila da su dvojica maloletnika u oktobru 2004. godine bacala petarde u dvorište crkve i zapalili tečnost ispod spoljnog zida crkve. Hrišćanska adventistička crkva protestovala je zbog toga što napadači nisu uhapšeni iako se, kako se navodi, znao njihov identitet.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.