Izvor: Akter, 15.Maj.2014, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kol-centar za sve koji žele da pomognu
U Ministarstvu unutrašnjih poslova formiran je kol-centar preko koga svi koji žele da pruže pomoć u vanrednoj situaciji mogu da dobiju informacije
Povezane vesti
Kol centar za sve koji žele da pomognu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Maj.2014
U Ministarstvu unutrašnjih poslova formiran je kol- centar preko koga svi koji žele da pruže pomoć u vanrednoj situaciji mogu da dobiju informacije kako da realizuju svoju donaciju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









