Izvor: Glas javnosti, 02.Jul.2009, 07:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katanac na kafiće i restorane
ŠABAC - Odluka Skupštine Šapca da ugostiteljski objekti mogu da rade do 23 časa izazvala je ogorčenje vlasnika kafića i restorana na glavnoj gradskoj ulici, koja je zatvorena za saobraćaj.
Inače na šetalištu se nalazi desetak letnjih bašti, koje su u večernjim satima prepune, ali zbog kratkog radnog vremena moraće da prestanu da rade.
Nikolić: Favorizovanje ugostitelja Demokratske stranke
Narodni poslanik DSS Zoran Nikolić tvrdi da ovakva odluka >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << vlasti u Šapcu favorizuje „jednog visokog funkcionera DS sa ugostiteljskim aspiracijama“.
- Jedini razlog za donošenje ovakve odluke jeste da se ovaj bitni segment našeg grada drži pod kontrolom DS i da se pod maskom zavođenja reda u ovoj oblasti zapravo favorizuje nekolicina vlasnika, tačnije jedan visoki funkcioner DS sa ugostiteljskim aspiracijama - tvrdi Nikolić, odbijajući da otkrije njegovo ime.
Ovakva odluka treba da se donese u svim gradovima u Srbiji. Ugostiteljskim objektima samo petkom i subotom dozvoliti da rade do 24 časa. Takva odluka se ne bi odnosila na hotele.
Možda bi najbolje bilo da država donese takvu odluku jer bi se brže realizovala i niko ne bi bio privilegovan.
slazem se - samo katanac moze da spasi omladinu.
Izlaze u 22h,a kukaju da im je tezak zivot i da bijedno zive .Kafane pune.I hoce ujutro u 9 da piju kafu u kaficu,jer je jevtinija nego kod kuce,a i sladja.Pa nek kazu da se u Srbiji(to vazi i za Bosnu),tesko zivi.Treba vama gospodo jos stegnuti kais,pa da vidite sta je prava kriza.
sta pricate vas dvoje? leto je ljudi su zeljni da izadju, zar da bi smo usli u tu smrdljivu EU moramo da unistimo i nas bohemski duh? razumem da lokali zatvaraju oko 01:00 sati ali ne u 23 to je stvarno prerano.
samo nam namecu neke nove zakone, iskreno, onima kojima se nesvidja srbija imaju ceeeeelu EU da rade sta zele tamo.
SRBIJA ZA SRBE!!!
gospodji kojoj smeta buka i kojoj je vrucina nek proda stan iz glavne i neka se preseli na neko drugo mesto u gradu.sramota je sto omladina nema gde da izadje u ovolikom gradu!!!

















