Izmene saobraćaja zbog radova na pruzi Beograd-Šid

Izvor: Blic, 16.Mar.2011, 17:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izmene saobraćaja zbog radova na pruzi Beograd-Šid

"Železnice Srbije" najavile su danas da će zbog građevinskih radova između stanica Novi Beograd i Zemun od 17. marta u dva sata posle ponoći na 26 sati biti prekinut železnički saobraćaj na tom delu pruge.

Kako se navodi u saopštenju, od početka radova do 18. marta u 4.00 ujutru za putnike svih međunarodnih vozova biće obezbeđen autobuski prevoz do i od Batajnice, odnosno Zemuna i beogradske železničke stanice.

Na pruzi Beograd-Šid, lokalni putnički >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vozovi saobraćaće samo do i od stanice Nova Pazova, a vozovi na relaciji Šid-Beograd-Šid voziće do i od Zemuna.

Tokom odvijanja radova neće saobraćati vozovi na relaciji Velika Plana-Pančevo Vojlovica - Ripanj - Mladenovac-Zemun, Valjevo - Pančevo Vojlovica -Pančevo Glavna - Valjevo, Inđija - Novi Beograd - Inđija i kao i "Inter siti Srbija" između Beograda i Novog Sada.

Povezane vesti: Uspostavljen teretni saobraćaj na pruzi Beograd - Novi Sad

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.