Izboden muškarac u Zemunu

Izvor: Mondo, 19.Apr.2018, 08:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izboden muškarac u Zemunu

U dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu povređene su dve osobe, a sinoć je u Zemunu nožem ranjen muškarac.

Foto: Mondo/ Stefan Stojanović

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura je agenciji Tanjug rekla da se ubadanje nožem dogodilo u 20:30 časova na uglu Dobanovačkog puta i Ugrinovačke ulice u Zemunu, a manje povređeni muškarac sa dve ubodne rane u predelu stomaka prevezen je u KBC Zemun.

Prvi udes se desio u 20:20 časova >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u Ulici Prva Sutjeska 21 u Krnjači, Hitna pomoć je stigla na poziv MUP, a muški motorista star 36 godina koji je pao i lakše se povredio prevezen je u KBC Zemun.

U 21:20 časova u Ulici Gospodara Vučića 224, muška osoba je lakše povređena i u VMA je prevezena zbog istegnuća vrata.

Macura je navela da su se Hitnoj pomoći obraćali svi hronični bolesnici i da nije bilo prevage asmatičara, iako su se oni prethodno svakog dana javljali zbog promene vremena, a naglasila je da je i pored toga što je radna nedelja u toku bilo i nešto alkoholisanih osoba.

Hitna pomoć je do 07:00 časova imala ukupno 86 intervencija, od čega 16 na javnom mestu.

U toku jučerašnjeg dana Hitna pomoć je intervenisala 123 puta, od kojih 41 na javnom mestu. Bilo je pet saobraćajnih nesreća, od kojih nijedna sa težim povredama.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.