INVESTICIJE U RECIKLAŽU

Izvor: Kurir, 20.Mar.2011, 08:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

INVESTICIJE U RECIKLAŽU

BEOGRAD - U izgradnju fabrike za reciklažu električnog i elektronskog otpada „Grin grupacija“ će investirati između pet i sedam miliona evra, najavili su predstavnici ovog rumunskog investitora. Nadležni iz Privredne komore Srbije saopštili su da ovaj

BEOGRAD - U izgradnju fabrike za reciklažu električnog i elektronskog otpada „Grin grupacija“ će investirati između pet i sedam miliona evra, najavili su predstavnici ovog rumunskog investitora. Nadležni iz >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Privredne komore Srbije saopštili su da ovaj projekat predstavlja najveću investiciju u reciklažnoj industriji Srbije od 2000. godine. Inače, naša zemlja godišnje proizvede 80.000 tona elektronskog otpada.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.