Izvor: Kurir, 20.Mar.2011, 08:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
INVESTICIJE U RECIKLAŽU
BEOGRAD - U izgradnju fabrike za reciklažu električnog i elektronskog otpada „Grin grupacija“ će investirati između pet i sedam miliona evra, najavili su predstavnici ovog rumunskog investitora. Nadležni iz Privredne komore Srbije saopštili su da ovaj
BEOGRAD - U izgradnju fabrike za reciklažu električnog i elektronskog otpada „Grin grupacija“ će investirati između pet i sedam miliona evra, najavili su predstavnici ovog rumunskog investitora. Nadležni iz >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Privredne komore Srbije saopštili su da ovaj projekat predstavlja najveću investiciju u reciklažnoj industriji Srbije od 2000. godine. Inače, naša zemlja godišnje proizvede 80.000 tona elektronskog otpada.







