I DANAS LEDEN DAN, ALI BEZ SNEGA

Izvor: Kurir, 14.Feb.2012, 10:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I DANAS LEDEN DAN, ALI BEZ SNEGA

BEOGRAD - U Srbiji će danas jutro biti veoma hladno sa umerenim i jakim mrazem i maglom mestimično, najviša dnevna temperatura iznosiće od -7 do -3 stepena, ali u većini mesta neće biti padavina.

BEOGRAD - U Srbiji će danas jutro biti veoma hladno sa umerenim i jakim mrazem i maglom mestimično, najviša dnevna temperatura iznosiće od -7 do -3 stepena, ali u većini mesta neće biti padavina.

Tokom dana preovlađivaće oblačno i u većini mesta suvo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << vreme, a samo je u planinskim predelima i na istoku moguće provejavanje snega, prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura iznosiće od -16 do -10, a najviša dnevna od -7 do -3 stepena.

Vetar slab, uglavnom severozapadni.

I u Beogradu će danas jutro biti hladno sa umerenim mrazem, u nižim delovina grada sa maglom. Tokom dana pretežno oblačno i suvo. Vetar slab, uglavnom severozapadni. Jutarnja temperatura oko -10, a najviša dnevna oko -4 stepena.

Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, u sredu pre podne na severu, do kraja dana i u ostalim krajevima naoblačenje mestimično sa snegom, i pojačanim severozapadnim vetrom.

U četvrtak oblačno sa snegom uz povećanje visine snežnog pokrivača i stvaranje snežnih nanosa, naročito u planinskim predelima. U petak, kratkotrajan prestanak padavina. Do kraja perioda povremeno sa snegom. Temperatura u postepenom porastu.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

U Srbiji ledeni dan bez snega

Izvor: Večernje novosti, 14.Feb.2012

U Srbiji idanas hladno sa umerenim i jakim mrazem. Najviša dnevna temperatura od -7 do -3 stepena, u većini mesta neće biti padavina. Svi glavni putevi su očišćeni

Nastavak na Večernje novosti...

Vreme - 15. februar

Izvor: RTS, 14.Feb.2012

U većem delu zemlje malo i umereno oblačno i toplije...Posle podne i krajem dana naoblačenje sa snegom, najpre na severu, a tokom noći i u ostalim krajevima. Najviša dnevna temperatura od -4 do +3 stepena.

Nastavak na RTS...

Danas malo toplije, krajem dana ponovo sneg

Izvor: S media, 15.Feb.2012, 08:55

U Srbiji danas ujutru umeren i jak mraz, ponegde i magla, u toku dana biće umereno oblačno i toplije, dok se krajem dana predviđa naoblačenje sa snegom najpre na severu, a tokom noći i u ostalim krajevima...Sutra najzad toplije!..Hladno jutro, u Sremskoj Mitrovici minus 18..Sneg na kolovozima, obavezna...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.