Gužve na graničnim prelazima

Izvor: Akter, 16.Avg.2014, 19:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gužve na graničnim prelazima

Na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu iz zemlje, vreme čekanja za putnička motorna vozila je oko 240 minuta

Na graničnom prelazu Šid, na izlazu iz zemlje, za putnička motorna vozila vreme čekanja je oko 150 minuta, saopštio je MUP.

Na Bačkim Vinogradima, na izlazu iz zemlje, vreme čekanja za putnička motorna je oko 60 minuta.

Na Gostunu, na izlazu iz zemlje, vreme čekanja za putnička motorna vozila je oko 30 minuta, dok je na ulazu, za autobuse >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << i putnička motorna vozila vreme čekanja oko 60 minuta.

Na Horgošu, na izlazu, vreme čekanja za putnička motorna vozila je oko 180 minuta.

Na Sremskoj Rači, na izlazu iz zemlje, vreme čekanja za putnička motorna vozila je oko 60 minuita.

Nema većih zadržavanja na Bogojevu, Kelebiji, Špiljanima, Gradini, Preševu i Sotu.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.