Izvor: Danas, 19.Feb.2015, 01:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gejzir visok nekoliko metara

U delu Ulice vojvode Stepe koja se renovira juče oko 8.20 pukla je vodovodna cev, a gejzir koji je bio visok nekoliko metara potopio je veliki deo ove saobraćajnice.

Direktor JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” Svetozar Veselinović istakao je da su radnici ovog preduzeća od devet sati bili na terenu i da su otklanjali kvar u zoni gradilišta u Ulici vojvode Stepe.

– Rukovodilac rejona Voždovac dobio je poziv od zaposlenih u firmi „Ratko Mitrović”, >> Pročitaj celu vest na sajtu Danas << glavnog izvođača na rekonstrukciji Ulice vojvode Stepe. Poziv se odnosio na veliku vodu kod broja 199, u zoni gradilišta. Radnici rejona Voždovac su odmah izašli na teren i do devet časova voda je bila zatvorena - naglasio je Veselinović. Bez vode su deo Ulice vojvode Stepe, od Vitanovačke do Ulice pukovnika Purića. U području izlivanja vode, gde je pretpostavljeni kvar, nalaze se cevovodi sa pritiskom u cevima šest do sedam bara, što je prouzrokovalo isticanje vode u vidu gejzira.

Direktor Vodovoda procenio je da će kvar biti otklonjen u toku večeri i da će građani tog dela gradas već danas imati redovno snabdevanje vodom.

Nastavak na Danas...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.