Izvor: B92, 09.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Formirana radna grupa za rezerviste

Beograd -- Predstavnici vojnih rezervista iz Kuršumlije i ministri u Vladi Srbije danas se dogovorili o formiranju radne grupe.

Radna grupa će sutra obići gradove u Topličkom okrugu i razgovarati sa veteranima koji traže isplate ratnih dnevnica, rečeno je agenciji Beta. Delegaciju vojnih rezervista sa juga Srbije danas su u Beogradu primili ministar pravde Dušan Petrović, ministar finansija Mirko Cvetković i ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić.

Predsednik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << štrajkačkog odbora Dejan Milošević u izjavi agenciji Beta izrazio je očekivanje da će njihovi problemi biti konačno rešeni.

"Na današnjem sastanku ponudili su nam određenu sumu novca, ali mi time nismo bili zadovoljni. Radna grupa će na terenu utvrditi koliki je broj rezervista koji potražuju ratne dnevnice i nadam se da će kompromis biti postignut", rekao je Milošević.

Rezervisti su najavili da će nastaviti proteste.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.