Izvor: Blic, 18.Dec.2001, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Duži zimski raspust
Duži zimski raspust
BEOGRAD - Sve škole u Srbiji moći će same da odluče da li će produžiti zimski raspust za dan-dva, odlučeno je na jučerašnjoj sednici Ministarstva prosvete. Prema rečima zamenika ministra Vigora Majića, kolektivi škola koji odluče da ne rade 14. i 15. januara 2002. godine dužni su da o tome obaveste Ministarstvo. Ova odluka je usledila nakon zahteva Foruma beogradskih gimnazija da ministar prosvete proglasi 14. januar 2002. godine za neradni dan u školama u Srbiji. Beogradske gimnazije neće raditi tog dana zbog proslave Srpske nove godine. Nastava u drugom polugodištu treba da počne 14. januara.
S. J.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






