Država mora da nabavi čelik za Gazelu

Izvor: Press, 26.Apr.2010, 00:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Država mora da nabavi čelik za Gazelu

Mada je obnova Gazele već trebalo da počne, austrijski „Štrabag" nije obezbedio pare ni za nabavku čelika, JP „Putevi" odlučili da im pozajme 250 miliona dinara
Izvođač radova na obnovi Gazele, austrijski „Štrabag", još nije kupio čelik, koji bi trebalo da se koristi za radove na mostu, niti je obezbedio pare za njegovu nabavku! Umesto Austrijanaca, JP „Putevi Srbije" će pozajmiti 250 miliona dinara podizvođaču „Mostogradnji" da kupe čelik i započnu radove u junu!

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.