Demokrate u „dve kolone’’?

Izvor: Danas, 11.Avg.2010, 18:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Demokrate u „dve kolone’’?

Na poslednjoj sednici SO Pirot verifikovan je mandat novom odborniku DS-a Vesni Đorđević za koju nisu glasale pojedine njene kolege iz odborničke grupe. U skupštinskim kuloarima je odmah krenula priča da ova grupa nije jedinstvena i da je izvesno da će, posle rascepa u Odborničkom klubu Koalicije za Pirot, doći do podela i unutar odborničke grupe DS-a koja ima devetoro odbornika. DS je od 15. februara, odlukom OO da izađu iz vlasti, opozicija u SO Pirot. Ima najava da će deo odbornika DS-a formirati novi klub ‘’Za evropski Pirot’’.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.