Izvor: Blic, 01.Sep.2016, 15:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Delez i Tempo usrećili beogradske prvake

Hipermarket Tempo pokrenuo je akciju besplatne podele svezaka i školskog pribora đacima prvacima. Prvih hiljadu svezaka, sa likovima naših zlatnih olimpijaca, zajedno sa školskim priborom, poklonjeno je danas učenicima prvog razreda beogradskih osnovnih škola. Akcija će biti nastavljena i u drugim gradovima naše zemlje.

Iz kompanije Delez Srbija, koja je vlasnih ovog hipermarketa poručili su da je briga o porodici i deci jedan od najvažnijih elemenata njihove društvene >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << odgovornosti.

„Svi znamo koliko su roditelji ponosni na svoju decu kada polaze u prvi razred. Želimo da budemo dobar komšija i nadam se da smo ovim poklonom barem malo pomogli roditeljima da prebrode prve dane septembra, a decu učinili srećnom“, rekao je Nikola Papak, portparol Delez Srbija, koji je istakao da su na sveskama likovi naših zlatnih olimpijaca i da će oni biti dodatni podstrek đacima da u ovim sveskama budu upisane samo najbolje ocene.

Akciju je podržao i Grad Beograd, a gradonačelnik Beograda Siniša Mali zahvalio se kompaniji Delez Srbija na donaciji beogradskim đacima prvacima.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.