Izvor: Kurir, 15.Sep.2011, 08:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DOKTOR KRKOBABIĆ „MIRUJE“ 23 DANA!
BEOGRAD - Radi li nešto ovaj čovek? Na zvaničnoj sajtu Vlade, u odeljku „aktivnosti potpredsednika“, poslednja aktivnost potpredsednika Vlade dr Jovana Krkobabića zabeležena je 23. avgusta ove godine, pre čak 23 dana!
BEOGRAD - Radi li nešto ovaj čovek?
Na zvaničnoj sajtu Vlade, u odeljku „aktivnosti potpredsednika“, poslednja aktivnost potpredsednika Vlade dr Jovana Krkobabića zabeležena je 23. avgusta ove godine, pre čak 23 dana!
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
Reč je o sastanku dr Krkobabića s predstavnicima Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), na kojem se razgovaralo o socijalnoj politici u Srbiji. Od tog datuma, međutim, ništa više nije zabeleženo, te je opravdano postaviti pitanje šta je najstariji član Cvetkovićevog kabineta radio u poslednje tri nedelje.
Odgovor na ovo pitanje potražili smo u kabinetu dr Krkobabića, u kojem nam je rečeno:
- Od sastanka s predstavnicima MMF bilo je još mnogo aktivnosti, samo što dr Krkobabić ne daje obaveštenja o neformalnim aktivnostima. Poslednjih dana dao je nekoliko intervjua, učestvovao je na samitu Srbija-EU, bio je na proglašenju novih oficira, pa na Samitu nesvrstanih. Ima on aktivnosti, samo možda nisu sve navedene na sajtu.
(M. D.)
















