DIREKTOR ZAVRŠIO NA ĐUBRETU

Izvor: Kurir, 09.Jun.2011, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DIREKTOR ZAVRŠIO NA ĐUBRETU

KURŠUMLIJA - Prljava rabota. Novo-staro rukovodstvo Komunalnog preduzeća rasporedilo je doskorašnjeg zamenika direktora ove firme Dragana Gvozdenovića na radno mesto čuvara deponije.

KURŠUMLIJA - Prljava rabota.

Novo-staro rukovodstvo Komunalnog preduzeća rasporedilo je doskorašnjeg zamenika direktora ove firme Dragana Gvozdenovića na radno mesto čuvara deponije.

Gvozdenović je u dva navrata bio zamenik direktora ove firme, poslednji put od >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << septembra 2010. do februara ove godine.

- Radi se o osveti jer sam govorio o nepravilnostima u radu direktora Darka Lazarevića i zamenika Milutina Jakovljevića. Posle promene opštinskih vlasti i njihovog povratka u fotelje rasporedili su me na novosistematizovano radno mesto čuvara deponije, s najnižom platom od 13.860 dinara.

- Za mesto čuvara na deponiji mora da se obezbedi objekat sa strujom, vodom i mokrim čvorom, a ne da sedim na livadi - dodaje Gvozdenović.

Novi-stari direktor Komunalnog preduzeća Darko Lazarević, međutim, tvrdi da je Gvozdenović raspoređen na radno mesto adekvatno njegovoj školskoj spremi.

- Da smo hteli da se svetimo, on bi dobio otkaz - kaže Lazarević.

Ko bi gore, biće dole

Dragan Gvozdenović nije hteo da odgovori na pitanje koja radna mesta je namenio Lazareviću, a pogotovo Jakovljeviću ako se i treći put vrati na funkciju, što je lako moguće.

- Biće to odgovarajuća radna mesta - zagonetan je Gvozdenović.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.