Izvor: Blic, 06.Nov.2000, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Blanko marke za Jovanovića

Blanko marke za Jovanovića

ČAČAK (Beta) - Savezni poslanik i kopredsednik Nove Srbije Velimir Ilić ponovo je juče optužio bivšeg ministra inostranih poslova SRJ Živadina Jovanovića da je tokom nekoliko poslednjih dana 'diplomatskim putem' iznosio velike sume novca iz zemlje.

Ilić je agenciji Beta izjavio da poseduje 'potvrdu na 925.650 nemačkih maraka podignutih sa carine na ime Živadina Jovanovića i na kojoj je pisalo da tim novcem on može raspolagati >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << po sopstvenom odlučivanju'. Prema Ilićevim rečima, Jovanović je u više navrata podizao veće sume deviza sa carine.

Iste optužbe kopredsednik Nove Srbije juče je izneo i na zajedničkoj sednici oba veća jugoslovenske skupštine.

Obnova i izgradnja za CIP i Milutina Mrkonjića bili dobar biznis (1)

G17 plus obelodanila transakciju Mirka Marjanovića pri otplati kredita

Oštetio 'Progres' za 234.000 DM

Koliko od takse dobija italijanski partner 'Telekoma'

Dobijaju tri i po, a ne jedan milion maraka

Kineski lekovi van svih propisa Velimir Ilić optužuje bivšeg ministra inostranih poslova

Blanko marke za Jovanovića

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.