BESPLATAN TEST INTELIGENCIJE ZA DAVAOCE KRVI

Izvor: Kurir, 26.Jan.2011, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BESPLATAN TEST INTELIGENCIJE ZA DAVAOCE KRVI

BEOGRAD - Udruženje novinara Srbije i Mensa organizovaće i ove godine tradicionalnu humanitarnu akciju besplatnog testiranja inteligencije za dobrovoljne davaoce krvi, koja će biti održana 6. februara, od 10 sati, u UNS-u, saopšteno je iz tog udruženja.

Pravo na testiranje imaju građani koji donesu potvrdu da su od 20. januara do 5. februara ove godine dali krv u Institutu za transfuziju krvi Srbije u Beogradu i koji nisu bili na Mensinom testiranju u prethodnih godinu dana.

Osim potvrde o davanju krvi neophodno je poneti i lični dokument sa slikom koji sadrži JMBG, a zainteresovani se mogu prijaviti putem na veb-sajt Mense, navodi se u saopštenju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.