BEOGRAD: Unakazio ga bez razloga

Izvor: NaDlanu.com, 06.Mar.2015, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD: Unakazio ga bez razloga

Koliko smo sigurni na ulicama dok čekamo prevoz da odemo kući?

Fejsbukom se širi priča čoveka koji je dobio batine usred bela dana, ni kriv, ni dužan.

On je svoju fotografiju postavio na Fejsbuk uz objašnjenje kako se sve dogodilo.

Vraćao se kući sa posla. Prelazio je ulicu kod Arkitektonske škole (Vojislava Ilića) na pešačkom prelazu, kada se uključilo zeleno svetlo za pešake.

Dok je čekao prevoz čačkao je telefon. U tom momentu >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << se zaustavio crni auto (Stevan pretpostavlja da je to BMW novije proizvodnje), a iz njega je izašao mlađi čovek koji mu preti da će ga upucati pištoljem.

Zatim je dobio batine kakve nije ni sanjao da će ikada dobiti.

Svoju priču podelio je sa ljudima na društvenoj mreži Fejsbuk.

Pogledajte njegovu objavu:

Post by Stevan Vitas.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.