Izvor: Danas, 04.Jul.2024, 18:10
Ana Lalić: Ni tog jednog što su uhapsili nisu uspeli sačuvati
Povodom bekstva čoveka koji je pretio novinarki Ani Lalić Hegediš iz kućnog pritvora, novinarka za Danas kaže da se oseća veoma onespokojeno kada je čula ovu vest.
Povezane vesti
Vratili smo se u Srbiju misleći da smo bezbedni: Ana Lalić iz Danasa saznala kada je iz kućnog pritvora pobegao čovek koji joj je pretio
Izvor: Danas, 05.Jul.2024, 14:48
Novinarka Ana Lalić za Danas navodi da ona nije pravovremeno obaveštena da je osumnjičeni S. I, koji je u bio u kućnom pritvoru zbog toga što joj je ugrožavao bezbednost, odnosno pretio njoj i njenoj prorodici, pobegao, te da je za tu činjenicu saznala kad i naš list.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








