Izvor: Akter, 05.Avg.2015, 22:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Akcija pomoći migrantima
U Beogradu je večeras počela akcija sakupljanja pomoći za migrante, koju su organizovali udruženje volontera "Sačuvajmo bebe" i Mikser haus
Građani su donosili hranu, pelene, sredstva za higijenu, odeću i igračke, a humanitarnoj akciji su se priključili i zaposleni u stranim ambasadama u Beogradu i predstavnici UNHCR u Srbiji.
U okviru akcije pomoći migrantima, lekari iz Ped Medic pregledali su bebe i decu migranata koji se nalaze u parku kod autobuske stanice >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << u Beogradu.
Tokom večerašnje akcije, migranti, uglavnom žene sa malom decom, dolazile su u Mikser haus i uzimale hranu i pelene.
Građani mogu svaki dan od deset do 16 časova da donesu pomoć za migrante u Mikser haus, a planirano je da se za migrante u bašti Mikser hausa postave i tuš kabine.













