Sebić 24. MK puškom 60 metaka ležeći i Mariboru

Izvor: DobreVesti.rs, 17.Jun.2014, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MARIBOR - Milenko Sebić reprezentativac Srbije u streljaštvu zauzeo je 14. mesto u gađanju MK puškom 60 metaka ležeći na Svetskom kupu u Mariboru sa 620,7 krugova, dok je Nemanja Mirosavljev  bio 31. sa 610,7 krugova.

Pre finala koje je vredelo 625,5 krugova, najbolji je bio Amerikanac Mejtu Emons sa 630 krugova, ali je u borbi za medalju ispao prvi i zauzeo osmo mesto. Slavio je  Ksing Lan (Kina) koji je pre finala bio osmi, sa 209 krugova, srebro je pripalo Vorenu Potentu (Australija) sa 207,7 krugova, dok je bronzu osvojio Marsel Burge (Švajacrska) sa 186,4 kruga.
U sredu 18. juna gađaće se samo eliminacije MK puškom trostav 3 puta 20 metaka za žene. Na vatrenu liniju će Dragana Todorović, Andrea Arsović...

Nastavak na DobreVesti.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.