Knjiga - Sreća je u nama

Izvor: DobreVesti.rs, 17.Sep.2013, 01:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Knjiga - Sreća je u nama

 
BEOGRAD - Knjiga “Sreća je u nama” autorke Dragane Jovanović, koja uz razne savete i prikaz joga vežbi upućuje kako se može zakoračiti u srećan život, predstavljena je večeras u beogradskom klubu „Kolonijal san“ (Colonial sun).

Uz knjigu, koju je objavila Laguna, dobija se i poklon - CD sa vežbama za opuštanje.
Na promociji knjige bilo je i ličnosti iz sveta poznatih, ali i svih onih koji su želeli da provedu ugodno veče ispunjeno pozitivnom energijom u lepom ambijentu.
Knjiga ukazuje kako da, umesto da uhvatite sreću, pronađete način kako da je privučete.
 
Sreća zavisi od lične odluke da se bude srećan  
U njoj je ponuđen metod koji se može prilagoditi...

Nastavak na DobreVesti.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.